Tableau Experience – relacja

 

 

Konferencja Tableau Experience odbyła się 12 kwietnia w Warszawskim hotelu Marriott. Wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem, co zaowocowało bardzo wysoką frekwencją. Udział w konferencji Tableau Experience wzięło blisko 150 osób.

Głównym celem spotkania było pokazanie uczestnikom, że dzięki odpowiedniej analizie danych mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat Swojego biznesu, co pozwala zidentyfikować nowe możliwości i wdrożyć nowe rozwiązania, które pomogą im w codziennej pracy. Pragnęliśmy również, aby po konferencji każdy uczestnik wyszedł z przekonaniem, że rozwiązania Tableau nie koncentrują się na samym oprogramowaniu, a na zagadnieniach, umożliwiając tym samym szybkie uzyskanie wymiernych efektów.

Konferencja była skierowana do wszystkich, dla których analiza danych stanowi ważny element ich pracy.

Po dwugodzinnej części wykładowej, na której przedstawiciele Tableau oraz klienci opowiadali o roli narzędzia w organizacji był czas na pytania. Następnie Tableau Experience przeniosło się do sal warsztatowych, gdzie odbyła się część praktyczna.

W tym miejscu dziękujemy za liczną frekwencję na naszych warsztatach – „Analiza operacyjna i geograficzna firmy w jeden dzień”. Blisko 40 osób chciało się przekonać czy to możliwe! Była to najliczniejsza grupa podczas konferencji.

Sesję prowadził Bartłomiej Cywiński, który doskonale zadbał o to, aby każdy z uczestników bez względu na poziom znajomości Tableau skorzystał z warsztatów.

Każdy uczestnik warsztatów pracował na swoim laptopie i na darmowej wersji trailowej – Tableau Desktop pobranej z naszej strony TRIAL

Dzięki prowadzącemu 40 osób przekonało się, że w 90 minut jest możliwe przygotowanie efektownego dashboardu.
Zapraszamy do kontaktu.