Najlepsze narzędzie do analizy i wizualizacji danych
Dołącz do użytkowników

Webinar Tableau

11 grudnia o godzinie 11:00 zapraszamy na bezpłatny webinar Tableau:

Wizualizacja danych na mapach cz. 2

1. Heat Maps czyli Mapy Cieplne
2. Użycie serwisu WMS na przykładzie danych z NASA
3. Spider Map na przykładzie analizy transportu publicznego
4. Tworzenie własnych obszarów geograficznych na bazie wbudowanych obszarów

Zapisz się:Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę Data Analytics sp. z o.o.

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę Hogart sp. z o.o.(firma partnerska)

Powyższe zgody mogą być w każdym czasie cofnięteTableau podcast

Poprzednie webinary można zobaczyć na stronie Tableau Podcasts. Dla subskrybentów newslettera udostępniamy materiały pomocne w wykonywaniu ćwiczeń.

 


Szkolenie Tableau

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem zapraszamy na stronę szkoleń. Znajduje się tam opis  szkolenia wprowadzającego do Tableau i formularz zapisu. Najbliższe szkolenie odbędzie się 22 listopada w siedzibie firmy w Warszawie na ulicy Kolejowej 5/7. Serdecznie zapraszamy. Organizujemy też szkolenia dedykowane, o tematyce wybranej przez zamawiającego.