Tableau Desktop

Tableau Desktop

To profesjonalna wersja dla każdego do użytku personalnego. Posiada pełny zakres funkcjonalności w zakresie budowy raportów, zestawień, kokpitów menadżerskich i dashboardów. Idealne rozwiązanie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z Tableau. Dzięki Tableau Desktop w pełni poznasz zalety produktu, podłączysz się do każdego źródła danych, wykonasz wszelkie zestawienia, analizy, raporty menadżerskie, finansowe itp.

Aplikacja Tableau Desktop oparta została na przełomowej technologii Uniwersytetu Stanford, umożliwiającej analizę danych w technice „przeciągij-upuść”. Wystarczy kliknąć kilkukrotnie myszką, aby uzyskać dostęp do danych, z których stworzysz czytelną wizualizację na interaktywnym kokpicie. Aplikacja jest tak łatwa w obsłudze, że każdy użytkownik Excel nauczy się jej bez trudu.

Jakie są rezultaty użytkowania oprogramowania Tableau rapid fire business intelligence:

  • szybciej i lepiej będziesz teraz podejmował decyzje,
  • poznasz nowe możliwości i rozwiązania wyłonione w wygenerowanej wizualizacji danych,
  • będziesz w stanie określić ewentualne koszty wprowadzenia nowych rozwiązań,
  • wzrosną przychody i notowania twojej firmy.

Dyrektorzy IT oraz pracownicy chętnie używają Tableau, ponieważ aplikacja ta czyni analizę biznesową łatwą, szybką i niedrogą, a co ważne, użytkownicy mogą zupełnie samodzielnie ją obsługiwać. Tableau pozwala w pełni kontrolować analizowane procesy i zapewnia informatyczne bezpieczeństwo.