Tableau Stadium Show – warsztaty Tableau na Stadionie PGE Narodowym

Tableau warsztaty

8 Czerwca na Stadionie PGE Narodowym poprowadziliśmy bezpłatne warsztaty – Tableau Stadium Show. Król naszych stadionów był czwartym z kolei, na którym zorganizowaliśmy event. Mieliśmy dotychczas okazję Państwa gościć na fantastycznych obiektach sportowych w Poznaniu (Inea Stadion), Krakowie (Stadion Cracovii) i w Gdańsku (Energa Stadion).

Warszawski PGE Narodowy z pewnością nie był ostatnim. Po wakacjach widzimy się na kolejnym stadionie. Gdzie? Wkrótce się tego dowiecie.

Celem naszych warsztatów jest pokazanie jak działa Tableau. Nie prowadzimy długich wykładów, czy prezentacji. W Warszawie kilkadziesiąt osób podążało za prowadzącym i budowało swoje pierwsze raporty, a w razie problemów dostawali wsparcie od specjalistów z Data Analytics. W naszej opinii jest to najlepszy sposób na poznanie narzędzia i jego walorów. Mam nadzieję, że udało się nam zaszczepić w uczestnikach choć trochę naszej pasji do Tableau – narzędzia które pozwala zobaczyć i zrozumieć swoje dane na nowo!

Po zakończeniu warsztatów dla chętnych przygotowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem po stadionie. Dzięki niej mogliśmy się dowiedzieć jak wielki sport wygląda od kuchni.

Tableau Stadium Show - warsztaty Tableau Stadium Show szkolenie Tableau